| prizeFTW a întrebat:

Ce credeţi despre bărbaţii care se pensează? Adică cei care se ocupă de aspectul exterior,cei îngrijiţi,şi când zic pensat nu mă refer la sprâncene de femei,ci doar cu o formă potrivită şi nu prea groase, mari stufoase şi nu mai ştiu eu cum.Doar potrivite şi care le scot trăsăturile frumoase în evidenţă? Este adevărat că dacă mă duc la un salon femeia aceea mă va pensa cum trebuie? Adică nu subţire dar nu vreau să se îngroaşe că am văzut că au cam început să iasă 5 firicele lângă. Fundă şi vot tuturor.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un pic de îngrijire este bine venită dar când deja este accentuată vorbim de feminizare!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Fiecare e liber sa se jumule cat vrea dar sunt ok cele potrivite, dau un aspect ingrijit.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Mi se pare normal ca baietii sa se penseze...

| SammiSchüler a răspuns:

Daca au forma ca la femei: gay. daca se penseaza sa nu faca monospranceana si cum ai zis si tu, o forma potrivita, e ok. parerea mea =D

| prizeFTW explică (pentru SammiSchüler):

Am menţionat că nu formă ca la fete.

| SammiSchüler a răspuns (pentru prizeFTW):

Atunci e ok =D

| prizeFTW explică (pentru SammiSchüler):

Aham mersi, chiar aveam nevoie de o părere happy