| Amaliutss a întrebat:

Ce credeti despre emma si despre madalina de la next top model by catalin botezatuu'!

fundita luu' ala care aree parerea ca a >meahappy

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Emma e o copila, dar are unele momente in care face tb buna. (dupa mine e posibil sa castige)
iar madalina se vede ca e mai matura fiind stapana pe situatie. a evoluat de la inceputul emisiunii.

4 răspunsuri:
| alexandra199711812 a răspuns:

Emma dupa parerea mea e cam rasfatata, iar madalina e ok dar nu o vad ca pe un fotomodelwinking

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Sall.parerea mea este ca emma este destul de draguta dar foarte copilaroasa,ea inca nu s-a maturizat,ea e inca un copil,crede ca acolo face ce are si cand are ea chef, dar nu e asa pentru ca meseria de model cere multe sacrificii, cum am spus e foarte draguta dar nu prea merita sa castige.Madalina este putin fitoasa si cam ''pitipoanca'', eu cred ca se culca cu bote ca am vazut ca o cam alinta...etc,nu stiu daca e adevarat dar asta e parerea mea. sper sa obtin fundita.pup.

| dulcykaLy a răspuns:

Ms... pentru fundita. deci si tu crezi la fel. tongue sunt curioasa sa vad daca emma o sa castige!

| D33a1351 a răspuns:

Emma este cam alintata si rasfatata dar cateaodata face treaba buna...
Madalina este o tipa cool si se vede ca este mult mai matura decat Emma.Sincer mie imi place cel mai mult de Madalina:X:X