| Anonima568 a întrebat:

Pe cine credeti ca va alege catalin de la next top model? eu cred ca emma e draguta, si madalina e. Sper sa fie aleasa madalina. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Da, sa stii ca sunt de acord cu tine, Madalinei i-as da locul 1, daaaaaar, cine stie ce s-ar putea intampla pe viitor, binenteles pe locul 2 clar EMA.

8 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Mie imi place Emma si Roxana. Madalina nu-mi prea place si Laura este foarte buna numai ca nu-mi place figura ei...nu-i prea frumoasa.

| ElenaErika a răspuns:

Mie imi place emma si roxana. Roxana e foarte buna si se pricepe la asta. Si emma e o dragutsa. Aman2 merita aceatsa sansa. Sunt superbe. Maalina e o figuranta si nu va avea succes daca va face figuri in continuare. Nu toti stau la picioarele ei desi ea impresia asta o are

| dalia_7907 a răspuns:

Desi imi place foarte mult Emma.nu cred ca va fi ea cea aleasa, pentru ca in primul rand a fost de multe ori in pragul de eliminare, dar si pentru ca ii spune de fiecare data Catalin ca trebuie sa mai slabeasca.Nici de Madalina nu sunt sigura, deoarece are implanturi, iar Roxana are un semn foarte inestetic pe fata.Cred ca Laura va castiga.desi e foarte slaba(personal nu-mi place deloc de ea)dar pozeaza bine(din cate spune juriul). Desi nu as vrea sa cred asta, cam asa sta situatialaughing.Eu o sustin in continuare pe Emma.si asteptam finalabig grin

| WyvernSky a răspuns:

Buna!
Mi-e mi se pare ca emma este super draguta.Si Madalina este draguta, de fapt toate sunt frumoase.Parerea mea este ca va castiga ce-a care are si putin creier!

| Deeeeeeeeeea a răspuns:

Sustin pe emma :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mădălina si Roxana sunt în vârstă pentru asa ceva. Sa lase locul unei fete tinere. Mie una îmi place de Ema și as vrea sa câștige. Plus de asta Mădălina are silicoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma

| caty_3663 a răspuns:

Pai.nu prea stiu si eu as vrea sa o alega pe Madalina dar cred ca Emma va fi aleasa.