| EuNumaiEuNumai a întrebat:

Ce credeti despre telefonul Lg T310, dau funda la raspunsul cel mai interesant

Răspuns Câştigător
| vanessa001 a răspuns:

Eu una il ador, are prietena mea Lg T310 si este grozav. Arata super tineresc si e la moda, ea este foarte multumita de el.
Uite am gasit un site unde gasesti detalii despre acest telefon:http://www.compari.ro/......ului.html.
Daca ai vrea sa til cumperi eu una ti lasi recomanda. Are preturi destul de accesibile de la 3 milioane porneste pretul.http://telefonultau.eu/products/LG-Cookie-Style-T310i-White.html

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Buna! Sincer mie nu imi place deloc. Ar un design care nu ma atrage, butoanele iti sar in ochi iar culorile sunt oribile.Eu am avut de la LG telefoane peste 600 ron si toate sunt varza. Se strica peste 1 an si poti sa le arunci. E decizia ta pana la urma dar te sfatuiesc sa trci pe un Samsung.
Pupici si numai bine. :*

| funky7up a răspuns:

RETEA :
Retea 2G
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
ASPECT:
Dimensiuni
102.9 x 56.9 x 11.9 mm
Greutate
110.00 g
ECRAN:
Tip ecran
TFT, 256K culori
DIMENSIUNI ECRAN:
240 x 320 pixels, 2.8 "
Audio
Tonuri apel
Vibratii, Mp3, polifonice
Iesire audio
stereo
MEMORIE:
Agenda
1000 contacte
Istoric apeluri
100 primite, 100 apelate, 100 ratate
MEMORIE INTERNA:
20 MB
Card memorie
microSD, up to 4GB
Camera Foto
Camera foto
2 MP, 1600x1200 pixeli
Inregistrare video
QCIF@15fps
Camera frontala
Nu
Transmisie Date
GPRS
Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
EDGE
Class 10, 236.8 kbps
WLAN
Nu
Bluetooth
Da
USB
microUSB v2.0
Functionalitati
Mesaje
Email, IM, MMS, SMS
Internet
WAP 2.0/xHTML, HTML
Radio
Da, radio FM
Jocuri
Da
Java
Da, MIDP 2.1
Altele
MP3, Organizator, T9, speaker, recunosterea scrisului de mana
Baterie
Li-Ion 900 mAh
DURATA CONVORBIRI:
Pana la 8h (2G)
Durata stand-by
Pana la 500 h (2G)
COD PRODUS :
Cod SKU
LGT310POSTPCOSMO

Asta este ce am gasit pe google deci un telefont bunicel la un pret bun: 249 LEI
Daca vrei un telefon ca lumea te sfatuiesc sa iti ei un SAMSUNG, NOKIA.
NOKIA este cel mai bun dar sunt preturi si mai scumpe la produsele acestuia.
SAMSUNG este destul de ieftin si bun.
Deci daca vrei un telefon bun te sfatuiesc sa ei un NOKIA sau SAMSUNG.
Dar daca vrei un telefon mai accesibil la pret e bun si LG T310.
Uite cauta aici telefoane : http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse?category=2115