| Nastasa_Miron_1983 a întrebat:

Ce credeti? E stupid sau misto?

http://regatulnebuniilor.ro/cel-mai-misto-tatuaj/

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Personal nu-mi place, desi imi plac tatuajele, in general. Nu pot spune ca e chiar stupid, dar nu e pe gustul meu.

| Laura927 a răspuns:

Si eu am un tatuaj destul de mare pe spate ( sunt un super fan al tatuajelor), dar sincer ideea e cool dar din punctul meu de vedere tatuajul este gresit.
Cutitele sunt in 3D dar nu si mana, cateva vene de pe mana in 3D...nah...e destul de slabut sa stii. daca si conturul mainii era facut si el in 3D era cel putin corect tatuajul, dar asa nu e.
E doar parerea mea:/.
O sa incerc sa gasesc un tatuaj asemanator si iti dau link.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Hellowinking
Mie-mi plac mult tatuajele in generala, chiar vreau sa-mi fac unul pe la 17, dar asta nu-i pe placul meu.Dar apreciez originalitatea happy
Pa, pawinking