| NUTZUliku a întrebat:

ce crema este cea mai buna pentru cosuri si si cam cit costa

Răspuns Câştigător
| Bijou a răspuns:

Iti recomand aceasta crema.Nu este important cat costa, ci mai importanta este calitatea http://forever-aloe-vera.eu/produs/499

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți încerca Zineryt, o mască pe bază de acid salicilic, un tonic antiseptic și tinctură de propolis.
Pa, pa.

| alextiby a răspuns:

Cel mai bun este sapunul cu sulf e un sapun normal ce se gaseste in comert
doar te speli cu el dimineata si seara si vei observa efectele pozitivehee hee