| LovEruL a întrebat:

Ce crema, lotiune sau altceva imi indicati pentru cosuri happy ( vreau sa raspunda cei care folosesc si da rezultate happy )

Răspuns Câştigător
| Floryy94 a răspuns:

Eu folosesc o crema pentru curatarea porilor de la Avon si o crema 3 in unu(adica gel de curatare, masca si exfoliant). de folosesc o data pe zi si sunt ieftine. La inceput am avut o parere foarte proasta dewspre Avon dar de data asta m-am inselat. Nu m-am asteptat ca de la prima folosire sa apara si rezultatele a doua zi dimineata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti sincer cred ca esti in crestere si eu am problema asta si bine inteles mii de adolescenti inca la pubertate dar nu cred ca ai cosuri exagerate adica pe toata fata si daca da iti recomand sa te duci la farmacie daca nu merge nici cu ce iti dau farmacistii fa-ti o masca din fructe si miere presupun cred ca merge si la baieti nu stiu exact din ce fructe poti sa dai pe net sau sa intrebi pe cineva (sa nu cumperi din magazine). sper ca te-am ajutat...

| monica112 a răspuns:

Da.skinoren intreaba la farmacie e cam 50 lei dar da rezultate:p!