| cristina_9458 a întrebat:

vreau si eu o crema\lotiune (cum vreti sa ii spuneti) pentru cosuri...am avut una lichida, care ma ustura dar mi-au trecut si nu mai stiu cum se numea. Cine cunoaste alta buna sa imi spuna si mie. Rog seriozitate si doar cei care cunosc sa raspunda. Dau funda.

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la dermatolog. E cel mai sigur.

| Stan_Alex_1999 a răspuns:

Pasta de dinti
Trucul cu pasta de dinti este unul dintre cele mai vechi si cele mai eficiente remedii impotriva cosurilor, pentru ca le usuca rapid. Seara, dupa ce ti-ai spalat bine fata si dupa ce ai dus la bun sfarsit ritualul tau de frumusete, aplica foarte putina pasta de dinti peste cosul inestetic, care iti da batai de cap. Lasa pasta de dinti sa actioneze intreaga noapte, iar dimineata vei observa ca acel cos de pe nas sau barbie va fi mult mai putin vizibil.sau zeama de lamaie funda.

| Adina_Georgiana_1997 a răspuns:

Skinoren. E destul de buna.