| sensibilosu a întrebat:

Ce culoare a ochiilor v-ar placea sa aiba partenerul vostru?

52 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Verzi love strucklove strucklove strucklove struck

| Micheline a răspuns:

Albastrilove struckbatting eyelashes

| medex3 a răspuns:

Veeerzihee hee

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Oare de ce am impresia că ai ochi căprui? Sau albaştri... Nu contează, n-am nicio preferinţă, pentru mine contează sufletul omului, nu aspectul exterior.
Numai bine,
♥. Andreea. ♥

| cossmy a răspuns:

Verzi:X.sunt superbibig grin

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Negri. Sau caprui.

| madytza_7574 a răspuns:

Nu conteaza, frumosi sa fiehee hee

| Nata_9789 a răspuns:

Mmm... albastri! happy

| Doigetar a răspuns:

Depinde in combinatie cu culoarea parului.de exemplu NU-mi plac blonzii cu ochi albastri. prefer ochii negri sau caprui...si verzi, si daca-s albastri, albastri sa fie nu bleu sau albi :-&

pa pa:*

| Yarinn a răspuns:

Daca as prefera doar o culoare as fi superficiala. Eventual, merg pe strada cu o placuta pe care scrie: "N-ai ochii verzi, nu ma uit la tine!". Important e sa se potriveasca cu tenul lui, cu culoarea parului, etc.

| babygyrl a răspuns:

Nu prea conteaza culoarea ochilor sa fie draguti conteza ce fel de persoana este el. Mi-ar placea unu cu ochii caprui sau albastrii.

| PerfectDefect a răspuns:

Nu conteaza atta timp cat sunt 2 laughing

| Eu4EverX a răspuns:

Asa cum ii are.caprui inchis:X

| .sad a răspuns:

caprui love struck adica nu prea conteaza... daca il iubesti asa cum e putin conteaza culoare ochilorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar plăcea ca ochii partenerului să fie căprui. Sunt cei mai drăguți ochilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui sau albastri dar felul lui de a fi conteaza mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui sau albastri dar felul lui de a fi conteaza mai mult

| deea_2417 a răspuns:

Caprui sau albastri dar felul lui de a fi conteaza mai mult

| criss:) a răspuns:

Caprui sau ca si ai mei, verzihappy

| JustMe a răspuns:

Verzilove struck
Sau negriilove struck

| fluturas a răspuns:

Negri love struck

| Meandjustme a răspuns:

Nu prea conteaza... dar daca ar tb sa aleg ar fi negri sau verzi. in fine nu prea conteaza. dar sa fie ochii mari si cu gene lungi si destul de dese.Sa iasa in evidenta."ochii omului, oglinda sufletului".

| Диана a răspuns:

Conteaza culoarea? laughing Sa le aiba cu vino-ncoace laughing

| pandaX3 a răspuns:

Pai... Ador ochii albastrii cu parul negru :X Combinatia ideala :X
Sau...mai realistic... verzi-albastii + par saten deschis.

OCHII SUNT FEREASTRA SUFLETULUI love struck love struck love struck love struck
APP: ochii caprui sunt ce mai tari happy

| Tigrilă a răspuns:

Partenera:albastri/caprui de preferinta big grin Am eu ochii verziii mai ales cand intru in apa se fac albastrii happy

| yellowalien a răspuns:

Verzi day dreaming, astia imi plac mie cel mai mult. Dar sincer nu prea conteaza laughing)

| Stixie a răspuns:

Verde; x

| Bacemi a răspuns:

Ochi negri sau albastri.

| laviniaerg a răspuns:

Negri :X:X sunt asa patrunzatori. sau daca nu albastriwinking

| ZuZuAleX a răspuns:

Ideea e sa ii aibarolling on the floor