| passenger a întrebat:

Ce culoare a ochiilor vreti sa aiba prietena voastra?

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Mi-ar place sa aiba ochii albastrii sau negrii.

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Rosu-albastru

| birdie14 a răspuns:

Neaparat prietena, eu sunt fata deci iti raspund ce culoare a ochilor as vrea sa aiba prietenul.Pai sincer ochii albastri.Dar daca stau sa ma gandesc nu mi-ar displace un baiat cu ochii negri, sao ochii verde metalizat...si in consecinta, chiar nu cred ca conteaza prea mult acest aspect intr-o relatie, e doar un moft.

| BRG a răspuns:

Culoarea ochilor nu contează pree mult, importante sînt calitățile ei, ce suflet are, mie personal î -mi plac blondele cu ochi albaștrii, dar dacă are un caracter urît, nici nu m ai au importanță culoarea ochilor nu?

| Academicianul a răspuns:

Sincer am o afinitate pentru ochii verzi sau albastri, dar de obicei nu fac mofturi. La o fata sunt alte lucruri importante, cum ar fi caracterul.

| reva a răspuns:

Pentru mine acest lucru chiar nu conteaza. ce conteaza este sa ma inteleg foarte bine cu ea. pup