| sensibilosu a întrebat:

Ce culoare a ochiilor v-ar placea sa aiba partenerul vostru?

52 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Culoare ochilor pe care o are: caprui spre verdeihee hee

| AnneMarriie a răspuns:

Albastrii:X:X:X

| CristinaCristi a răspuns:

Caprui

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru mine personal - caprui love struck, ar fi mai mult decat OK. big grin day dreaming
Iar pentru eventualii copii, care vor urma, partenerul meu de viata ar trebui sa-i aiba albastri sau verzi. Persoanele cu ochii inchisi, au o gena dominanta, si este foarte putin probabil ca viitorii copii sa mosteneasca ochii deschisi la culoare, in cazul in care unul dintre parinti ii are foarte inchisi (caprui, negri), iar mie mi-ar placea totusi sa am copii cu ochi albastri/verzi (este in avantajul lor, in caz daca isi vor dori sa urmeze o cariera in modeling, actorie, unde aspectul fizic joaca un rol foarte important. vreau ca sa aiba cat mai multe usi deschise in fata lor!winking deci, albastri sa fie! big grin ). thinking sau nu? off...nu stiu, sa fie sanatosi, inteligenti si frumosi, iar ochii sa fie, cum o fi... oh go on oricum o sa-i iubesc enorm! love struck big grin

| Meluma a răspuns:

Sunt sigura ca vreau sa aiba 2 laughing Nu conteaza culoarea...Pana la urma toate sunt frumoase.

| Abbey a răspuns:

VeRZii:Xlove struck:X
is cei mai faini ochibig hug
si eu am ochii verzibig grin b-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui sau verzi.

| Simona96 a răspuns:

Verziiilove struck si albastri normallaughing) dar daca e sa gasesti persoana potrivita nici nu mai conteazawinking

| true~pinky a răspuns:

Cu siguranta caprui iubesc ochii caprui

| M3ntosana a răspuns:

Eu ii am verzi:X
as vrea sa fie albastrii la el daca se poatehappy daca nu asta e laughing

| RoxiutzaRux a răspuns:

Caprui sau albastrii.

| Mary Marry a răspuns:

Pai pentru mine este destul de inportanta culoarea ochilor, asta de obicei este primul lucru pe care il vad la toti oameni.
Deci mie la baieti imi plac ochii caprui si ochii verzii.
Albastii parca sunt prea reci, mie asa mi se pare.
Eu am ochii caprui. happy

| gabitza144 a răspuns:

Parerea mea este ca nu conteaza culoarea baiatului ci conteaza daca va intelegeti bine si aveti incredere unu in altu si conteaza sa arate si binewinking

| DrAgOsH18 a răspuns:

Verzi cei mai frumosi ochi :X:X:

| ciufylovemusic a răspuns:

Atata timp cat sunt frumosi nu conteaza

| NomberOne a răspuns:

Albastrii love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| CatalinaMarina a răspuns:

As vreau sa aiba ochii movismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact asa cum ii are.Verzi.

| Bianca206 a răspuns:

Albastrilove struck

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Ori albastrii(la parul blond)ori caprui(la parul saten)

| Cata_2053 a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza culoare cat conteaza ceea ce vezi in ei... dar sincera sa fiu de preferat Albastri.:X:X

| unione a răspuns:

Mori!