| 3D a întrebat:

Ce culoare la par s-ar potrivi pentru un baiat cu ochi albastri ( in afara de bruneth )?

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

Baiatul perfect este un baiat : blond cu ochii albastri:X:X:X are o stralucire a lui sh un farmec:X:X:X:X...parul ca razele de soare sh ochii aia albastri pot da o fata pe spate numai dintr-o privirewinking

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

@urbanghost...blond deschis

| cioko19 a răspuns:

Pai de obicei baietilor cu ochi albastrii le sta cel mai bine blonzi si bruneti batting eyelashes

| cioko19 a răspuns:

Pai de obicei baietilor cu ochi albastrii le sta cel mai bine blonzi si brunetibatting eyelashes

| urbanghost a răspuns:

Blond.

| unbaiat a răspuns:

Te faci blonda si te duci in Parcul Operei... tu nebuno tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond
saten