| Aenoenienanonim a întrebat:

Ce doare mai mult? pirce in spranceana s-au pice in buza?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai cred ca in spranceana doare mai putin, si, mai ales ca esti baiat, ar trebui sa-ti pui in spranceana, din cate am vazut eu asa se poarta!
succes!love struck

| Vizitiul a răspuns:

Cel mai tare o sa doara peste cativa ani, atunci cand o sa regreti ca ti-ai pus astfel de chestii in spranceana sau buza, doar pentru a fii in pas cu moda. Acum o sa privesti pirce-ul ca pe ceva extraordinar, dar mai tarziu te maturizezi si vei vedea o banalitate in acel pirce.

| saymoon a răspuns:

In buza te doare de mori, in spranceana nu doare foarte tare, ca e pielea ceva mai subtire.

| Aenoenienanonim explică:

In lindicu lu mata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am in buza si nu doare pentru. ca e carne moarta la buze...in spranceana cred ca doare.si sunt fata deci sigur nu doare :d