| Daysukki a întrebat:

Ce dracu ' ca mai fac cu tampitii mei colegi?, in cl mea sunt doi mari prosti, primul' este un baiat, si a doua prosta, baiatu ' ala enervant rade de toata lumea dar nimeni nu i se opune ba chiar i se alatura lui, asta vi se pare normal? sa isi bata unu joc de tine si tu sa razi cu el? doamne si vreau sa spun ca-s glume de-adreptul porcoase mi s-a intamplt si mie si am plns o gramada, cat despre fata, este o mare cu*va, fitoasa si fraiera, are un tupeu pe dansa, ce tupeu! tupeu e putin spus este de-a dreptul nesimtita, isi arata sanii la baieti le arata reviste pentru femei sau alte chestii, barfeste pe ...toti dar nimeni nu o place desi de fata cu dansa vai "x" in jos si in sus (x este numele feteei, nu dau nume ca daca se intampla sa ma recunoasca ma crapa la scoala ) eu o cunosc de ff mult timp pe x si tot ceea ce face face din rautate si ca sa-i fie ei bine. este ff invidioasa cand nu are ceva anume, ex:

eu m-am imprietenit cu o fata si am devenit best friend, si vaca (x) m-a luat la intrebari ca dc e cea mai buna prietena a mea, a incercat sa ne desparta si tot asa si eu m-am certat cu ea pentru ca nu intelegeam ce naiba vroia d' la mine.

adica daca ea se comporta aiurea cu mine, adica eu eram ca o sluga, ce vrea ea e porunca pe mine si tot asa, si o aprobam si ma gandeam si la ea sa-i fie bine, dar ea se comporta ff urat cu mine, nu ma asculta vb doar cat de frumoasa e ea si cat de urati sunt ceilalti, ea nu ma barfea pe mine dar eu stiam cum ma considera ea, si ce pana mea mai vre? daca ea era o fire fitoasa si profitoare, tot timpul zicea daca era intrebata ca eu si cu ea suntem prietene cam 67% pai? ce vrea pana la urma? daca nu vrea sa fim bf atunci ce vrea? sa ma inebuneasca, am vb cu mai multi si hotarat sa o excludem ddar dansa a venit si a inceput la planga si mie mi sa inmuiat inima si pana la urma i-am rugat sa nu mai fie ceilalti rai cu ea.
dupa ata dansa sa rasculat impotriva mea si nu mai vroia sa vb cu mine.
bine hai sa inchei ca la cate mi-au facut astia doi (prosti) n-am cum sa scriu aicia.si faza este ca el si ea rad de toti si nimeni nu li se opune, am incercat sa o fac eu dar cand am deschis gura au sarit ceilialti pe mine, ce prostie! nu stiu ce sa fac ca sa-i vada si ceilalti cum sunt cu adevarat, doi profitori, toti ii cred tari si smecheri dar ei doi rad de toti si de toate, ii fac sa se simta de parca ar manca kk*t si totusi? dc nu putem sa fim uniti? si le iau apararea daca ii fac sa se simta asa? nu inteleg. cum as putea sa-i fac pe cei doi fraieri scolii? as face orice doar sa-i vad cum sufera, ei fac misto pana si de cei care au handicapuri dar na. si copii mai buni suint aburiti de cei prosti, dupa tot ce am facut pentru ea avuma ma pune c*r, idei?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lasa ca isi vor vedea si ei ceasul problemelor pe viitor sa faca misto cat vor ca in viata o sa aiba parte de atat bine la cat fac ei (Dumnezeu ne vede pe toti) si se ocupa de fiecare, si daca se mai leaga vreunul de tine fii si tu mai severa nu te lasa injosita, demonstreaza ca ai valoare tipa la ea cand ea tipa la tine si daca apar conflicte demonstreaza-i ca tu esti mai puternica chiar daca dai in ea si esti sigura ca si-o incaseaza data viitoare nu va mai avea curajul sa se dea la tine, daca treci cu vederea va continua sa faca misto.

2 răspunsuri:
| Daysukki explică:

Scz-ma ca am scris asa dar m-am grabit

| Cornelia19 a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa-i bagi in seama, ca nu merita atentia ta, si oricum or sa-si dea arama de pe fata! Fii indiferenta! >big grin