| anonim_4396 a întrebat:

Ma place?

Am fost intr-o tabara de creatie si normal ca au fost si baieti si fete...
Nu stiu daca un tip ma place si nu prea cunosc cum se comporta unii baieti cand plac o fata, dar stiu ca atunci cand era disco si nu erau dansuri in 2, cum ma opream din dansat si ma puneam pe o banca acelasi lucru facea si el, apoi la dansurile in 2 dansa doar cu mine si cu inca o fata cu vreo 5 ani mai mare decat el si vroia sa stea cat mai aproape de mine si chestii... Apoi cand un prieten al lui statea cu o foarte buna prietena a lui el a zis: "ei acum sunt gelos imi iau si eu fata" si m-a luat in brate...
Chestia e ca ziua nu prea statea cu mine, cred ca pentru ca era cu baietii...

Revenim la intrebarea de la inceput, ma place?

Nu a avut nicio prietena pana acum in caz ca ajuta happy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da draguta, te place altfel nu statea toata noaptea langa tine. O zi buna!

| Ady93 a răspuns:

Eu zic ca da, e cel mai simplu semn cred, in sensul ca vrea sa petreaca timpul cu tine, chiar daca nu vorbiti sau nu faceti nimic, cunosc sentimentu happy