| anonim_4396 a întrebat:

Ce dracu sunteti toti obsedati dupa funda asta? Funda nu se cerseste/promite..cam la fiecare intrebare: funda funda funda funda funda

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eu una nu dau răspunsuri pentru o fundă. Mulţi pun la fiecare întrebare, "fundă", pentru a-i determina pe ceilalţi să dea răspunsuri.
În general, mi-e indiferent dacă primesc fundă sau nu.

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Pai tu nu te gandesti? Un raspuns foarte bun trebuie sa pimesca si o rasplata nu?
Noi ne stoacem crerii sa raspundem la o intrebare si sa nu primim nimic? Macar sa avem multe funde sa devenim userul anului sau expert TPU! Ne mandrim cu fundele deoarece cand unu vede cate funde ai zice ca e si destept/a rolling on the floor Pana la urma asta e TPU ne place sau nu ne place asta e!

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Baaa nu am zis ca cersesc! Si asa e ca daca ai 2000 de funde poti deveni expert TPU.

| thefighter1 a răspuns (pentru ღCuteღKissesღ):

2000?!?!?!?!?!?!?!

| ღCuteღKissesღ a răspuns (pentru thefighter1):

Da poate si mai mult, Sa sti ca am vazut

| thefighter1 a răspuns (pentru ღCuteღKissesღ):

Mi se pare imposibil

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Si in primul rand cine te-a bagat pe tine in seama? Tu esti distrus/a nu eu!

| LexiLaveil2 a răspuns:

Multi au ajuns sa creada ca daca scrie la sfarsitul fiecarei intrebari funda, cineva se va sinchisi sa ii raspunda. Multi sunt hapsani pe aceasta funda, dorind sa fie "experti TPU" sau sa ajunga la rang cat mai mare, si de accea multi nici nu raspund la intrebare daca nu are la sfarsit "funda/fundita/fundoi" etc

Asta este parerea mea.