| Bubuu a întrebat:

Ce efecte adverse poate avea la adolescenţi Zynerit? Merită să îl cumpăr? Fundiţă!

5 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Da!

Este foarte eficient.

| CInEmAx a răspuns:

Singurul efect il are ca iti usuca pielea:d ceea ce este foate bine pentru ca scapi de cosuritongue

bafta!

| TheLastSong a răspuns:

Hey! Din cate am auzit eu este bun. Multi oameni am vazut sa-l recomande si spun ca este un tratament 'minune'. Se gaseste in farmacii, dar cel mai bine ar fi sa ti-l prescrie un doctor. De obicei, Zynerit nu prea se ia fara sa fie prescris [asa stiu eu] happy.
Sper ca te-am ajutat, sa ai o zi buna!

| TheLastSong a răspuns:

**prescriptie, scuze