| babydolldeea a întrebat:

Ce emisiuni tv imi recomandati?, vreau ceva gen comanda la mine sau asa ceva

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Ai putea sa te uiti si la emisiunea "In puii mei","Schimb de mame","Plasa de stele", Cronica Carcotasilor","Comanda la mine","Sa te prezint parintilor","Fata lui tata".

O seara placutahappy

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ptiu. De cand facaturile astea de 2 lei se numesc emisiuni? Asa, revenind la subiect. Daca vrei emisiuni d-astea, iti recomand 90% dintre laturile, asta, emisiunile de la tv.

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Vice versa, sa te prezint parintilor, plasa de stele

| Crisu a răspuns:

Pe national Tv - Iubire interzisa
-Copii contra parinti.
Uita-te si tu pe net sau in program sa vezi cand sunt.

| federerdinamo a răspuns:

Comanda la mine
Iubire interzisa
Copii contra parinti
Sa te prezint parintilor
Schimb de mame
Fata lui tata

sunt super emisiunilewinking.