| alexa_9699 a întrebat:

Ce este acel CD "scapa de cosuri in 3 zile"? Adica ce metoda naturala este? Mai exact ce e pe acel CD? Merita cumparat? Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Danιel a răspuns:

Contine procedee naturiste, nu vad ce altceva sofisticat ar putea prezenta (oricum cosurile sigur vor reaparea datorita altor factori, metodele naturiste au rolul de a le mai estompa, nicidecum sa scapi definitiv de ele ci treptat... in timp). Te poti informa si de aici, e ceva asemanator: http://www.acasatv.ro/......si-tu.html