| Elena1234456 a întrebat:

Ce este cu toata agitatia asta pentru banchet? Si eu termin clasa a VIII-a, dar nu prea inteleg aceasta preocupare.Mai ales ca in ultima vreme m-am molipsit si eu si am inceput sa caut o orchiehee hee. Sunt mai plinuta si destul de intalta. Ce credeti ca mi s-ar potrivi? Am tinut regim si am slabit vreo 7 kg, dar mai dau jos, no problem happy.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Am vrut sa spun rochie big grin.Scuzati.of.tastatura astahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce regim ai tinut? si eu am aceeasi pb.