| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce este Demascarea INDUSTRIEI MUZICALE?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Niste tipi dubiosi cred ca unele melodii au mesaje ascunse, de satanisti, care indeamna la chestii imorale etc.etc.-ai prins ideea.Pe langa asta, ei cred ca au dreptate absoluta si li se pare ca ei fac un bine societatii batandu-si joc de niste piese amarate, invartindu-le si sucindu-le dupa bunul plac, cu scopul de a descoperii "mesaje sublimale".
Mai pe scurt...e doar o chestie nascocita de niste oameni cu mult prea mult timp liber si credinta oarba in cineva probabil inexistent, devenita obsesie.
http://youtu.be/T9JFMyMyfKU
Cacaturi...

1 răspuns:
| Rayzzor a răspuns:

E o serie de filmulete pe youtube.Sau daca vrei sa cumperi, fa-o.Meritabig grin.E despre mesajele ascunse din muzica.