| X_3049 a întrebat:

Hello TPU! Ce parere aveti despre documentarul "Demascarea Industriei Muzicale"? Eu acum il vizionez.

6 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Se observa foarte clar ca tot documentarul critica dur biserica catolica (totul este cu referire la catolici) si incearca sa puna in evidenta cat de "curata" este religia ortodoxa.

Răspuns utilizator avertizat
| FlyingSoul a răspuns:

X iti multumesc ca ai pus aceasta intrebare am ocazia sa vad Adevarul despre muzica... Legat de critcatul crestinismului Sunt de acord! Papa si altii ca el ne-au ascuns multe secrete! Doar cruciadele si inchizitia ne arata adevarul: NU suntem o religie pasnica cum pretindem! mai adaug raspunsuri dupa ce termin de vizualizat documentul!

| FlyingSoul a răspuns:

Deci X este perfect logic... doar ca se exagereaza putin in privinta ochilor nu toti il reprezinta pe ala de jos... este foarte relevant si iti multumesc din nou pentru ca ai pus intrebarea! Mai era ceva da nu ma lasa sa il public!

| X_3049 explică:

Intr-o oare care masura mi s-a parut si mie ca exagereaza ca abereaza dar nu in toate. Unele lucruri spuse chiar au logica si te pun putin pe ganduri.

| X_3049 explică:

Darkempire ai dreptate.si acest lucru este deranjant