| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai avantajos sa aleg intre facultatea de medicina veterinara sau agronomie?

Răspuns Câştigător
| Trumpinator a răspuns:

Medicina veterinara happy

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Agronomie.

| Harley18 a răspuns (pentru OnuOnulică):

De ce zici ca e mai bine la agronomie?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Harley18):

Nu zic că e mai bine. Zic ce aș alege tu...acum depinde și dacă îți place sau nu.

| murgumarius a răspuns:

Avantajos este sa faci ce iti place. Sa lucrezi cu animale sau sa lucrezi cu plante. Avantajos poate fi sa te faci veterinar si sa devii agricultor sa le dai la animale sa manance. Fac ce iti place. Important este sa te tii de facultate.