| Zoet a întrebat:

Ce este pentru voi dragostea adevarata? Vad ca in ziua de astazi nu prea mai exista. sad

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

1.Dragoste este...un blocaj al minţii, atunci când eşti îndrăgostit/ă de cineva nu te mai poţi gândi decât la aceea persoană.
2. Este sentimentul că nu poţi trăi fără a cea persoană, simţi că fără persoana respectivă viaţa ta nu există.
3. Este un sentiment de nedescris. love struck
PaPa!

| Ralluca25 a răspuns:

Dragostea adevarata e unica si nu vine de doua ori. Totusi dragostea nu este doar vis si suflet. Din dragoste te schimbi. Fizic si psihic. :d

| alinutza_9952 a răspuns:

Sa intelegi pe cineva foarte bine. Sa va respecteti si sa nu va certati chiar din orce. Daca iubesti pe cineva esti gata sa faci sacrificii!

| Alex_2905 a răspuns:

Nu stiuhee hee eu stau putin cu o fata.
dar cred ca dragostea adevarata este atunci cand chiaar suferi pentru o persoana.