| OfficialFallingStar a întrebat:

Buna!
M`am mai uitat la comentarii la YouTobe si la unele videoclipuri am mai vazut ceva de genu`: POCODOT. Ce e asta? Sa`mi explice cineva mai clar... E ceva gen FaceBook? In fine`, explicati`mi voi.;]

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Pocodot.com este un site nou de socializare (gen Facebook). Am observat si eu commenturile postate pe youtube (unele la video-uri cu peste 30 milioane de vizualizari), dupa parerea mea, acele commenturi au fost puse acolo de creatorii site-ului pocodot doar pentru a atrage atentia persoanelor asupra "produsului lor".
O zi buna! happy