| dya a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru a imi dezvolta corpul...si sanii?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Daca vrei sa-ti dezvolti corpul uniform este bine sa faci bazin In cazul cand vrei numai anumite parti ale corpului este bine sa faci anumite miscari gen culturism Adica; Iei gantere si lucrezi seri Daca vrei sa-ti dezvolti umerii vei lucra cu greutati de 5 kg fluturari Adica cu ambele brate le ridici simultan deasupra capului si invers Dar cel mai bine intra la culturism tastezi program si in felul acesta vezi video ce ai de facut si pentru ce Pentru piept nu-ti spune dar i-ti spun eu Culcat pe spate iei tot asa dou greutati si le ridici simultan de 5 -6 ori, Faci pauza 1 minut si reiei Dar cel mai bine uitate la culturism pentru femeiPa