| Danniela_9623 a întrebat:

Am 14 ani si numai sunt virgina. Am sanii insa foarte mici si cam lasati.Am inteles ca dupa ce te dezvirginezi numai se dezvolta corpul, e adevarat? Ce as putea sa fac sa imi maresc macar putin saniii?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu are nici o legatura cu dezvoltarea. Sanii ti se vor dezvolta cat ai tu inscris in gene sa o faca. Pentru a nu mai fi lasati, trebuie sa faci exercitiu fizic pentru pectorali in fiecare zi.

| mario a răspuns:

Sai umfli cu pompa.asta e varsta de dezvirginat la tine copila, ar trebuie sa pui mana sa inveti carte.nu sa fi cu gandul la maciuca.ai tot timpul si pentru eawinking

| HelpBoy a răspuns:

Ce aveti ma cu fata daca era "in calduri".

| Twist a răspuns:

Nu, nu e adevarat x_x
si...cum sa ii marestithinking nicicum. abia acum te dezvolti, unele fete se dezvolta mai repede altele mai incet.depinde.
mai bine nu iti faci griji legate se sanii acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Cory_3470 a răspuns:

Bunahappy

nu este adevarat ca daca nu mai esti virgina nu te mai dezvoltiwinking este invers daca nu mai esti virgina te dezvloti mai multhappy dar cu sani tai nu stiu thinking poate o sa iti creascabig grin

| clawdya_8655 a răspuns:

Idem "mario"

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce crezi ca daca nu iti mai cresc sanii nu poti face sex? adevarul este ca o sa ii ai storciti daca numai esti virgina la14 ani, si nu se mai uita nimeni la tine, cine te-a pus, nu puteai sa mai astepti? erai in calduri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba mario, tu cati ani ai de pui intrebari legate numai de sex, numai obsedatii fac asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o curvulitza mica, dar o sa te faci o curva mare pentru ca esti in crestere. Iti place **** de la 14 ani?