| Trăie a întrebat:

Ce exercitii fizice sa fac ca sa imi creasca muschii repede si sa fie vizibili si ce medicamente legale ajuta la asta?(am 15 ani )

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

Sa nu ieis medicamente poate o sa faca treaba care o au de facut dar o sa te slabeasca nu o sa mai ai energie din cauza lor. mai bine faci abdomene, mergi la salaa. Acolo poti sa mergi la fiecare aparat in paret si sa incerci. Abdomenele acasa cate 100 sa zicem sera cate 100 dimineata sunt perfecte... asa face si prietenul meu si. arata :* bobok