| AnDuL a întrebat:

Ce fac cand ramane gravida femeia la sims 2 ...cum fac sa nasca copii? mersi anticipat fund +vot scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci nimic.Naste singura, o apuca niste dureri apoi se roteste si o sa aiba un copil in brate caruia tu trebuie sa ii pui un nume. Daca vrei sa stii mai multe trimite-mi un mesaj privat pe TPU si iti raspundwinking. Apropo tu unde joci sims2? Ai vreun dvd sau joci pe un site online? Te rog sa imi trimiti un mesaj si sa imi spui pentru ca eu nu mai am jocul in pcsad