| callie2 a întrebat:

Ce fac daca mi-am uitat pinul la card?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te duci la banca unde l-ai facut si te vor ajuta

| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Trebuie sa mergi si sa il schimbi!

| sonya a răspuns:

Buna,

Te duci la banca emitenta si spui problema si ei iti vor da un alt pin sau iti vor spune sa il schimbi. La unele bancomate ai aceasta optiune de a schimba pinul, dar daca imi aduc aminte, ai nevoie si de cel actual. Asa ca, cel mai probabil va trebui sa soliciti un altul ce iti va veni in plic.

Succes!

| Felix2009 a răspuns:

Mergi la banca si soliciti schimbarea lui. Pana atunci poti ridica numerar de la casieria bancii dar numai avand la tine actul de identitate