| babykaramela a întrebat:

De ce de fiecare data cand plac un baiat el niciodata nu ma place si baietii pe care nu ii plac ma plac ei pe mine? Ati patit asa ceva?

8 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Damn,patesc asta tot timpul, serios.si in clipa de fata imi place de un coleg, care insa desigur nu ma place deloc.in schimb un alt baiat imi face avansuri, dar eu nu il plac deloc, mi`e gandul doar la acel coleg.naspa nu?

| Swallow a răspuns:

Mereu laughing laughing Pentru ca noi fetele sunt putini cam stranii ~de acord n0?! rolling on the floor ne place de un baiat atita timp cit el nu ne ia in seama,iar cei care sunt topiti dupa noi nu ne intereseaza,caci nu e interesant, nu e scopul, unde e telul?! Intelegi? happy

| zuzu a răspuns:

Mereu patesc asa x_X.

| Pedala a răspuns:

E simplu:
1. va place sa fiti tratate cat mai infect posibil.
2. sunteti atrase de cei care nu dau 2 bani pe existenta voastra mizera
3. cei care sunt atrasi de voi, vor sa va intre in gratii, asadar nu satisfac punctul 1.

| BomBonika_9617 a răspuns:

Da.chiar si acum sunt intr-o situatie dinastacrying...off ce sa fac sa ma placa?sad ce sa fac sa fie atras de mine?laughing nu pot face nimicsad asta e, poate candva voi gasi pers potrivitasad. pana at raman doar cu suferintasad
Nu doresc la nimeni asa ceva.dar vad ca nu sunt unica in cazul astasad
Nu are rost sa tinem din ce in ce mai mult la aceea pers stiind ca el nici nu ne placelaughing
asta e.

| bombolinna a răspuns:

De vreo 3 orilaughinglaughing e ok. nu poti sa obligi un baiat sa te placa! Uita`te la cel ce te plac. La sufletul lor. poate ei sunt baietii potriviti pentru tine si nu cel la care visezi!

| annammaryya a răspuns:

De cate ori am patit, de cate ori.Da lasa ca nu-i nico graba ca sigur nu te mariti acum

| ALC4EVER a răspuns:

Da, mereu... Nu stiu de ce ne atrag baietii care nu ne plac. Cred ca ne place sa suferim si sa facem pe victimele laughing Glumesc. Ne place sa obtinem ceea ce vrem, chiar daca e greu. Si cu cat e mai greu, cu atat vrem mai mult acel ceva. Asa suntem noi...