| alexandruioan a întrebat:

Ce fac dupa ce termin misiunile in gta san andreas?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Dupa ce termini misiunile poti colecta acele scoici, poti face tag-urile din Los Santos, colectiile de potcoave din Las Venturas, pozele din San Fierro si nu in ultimul rand sa cuceresti toate teritoriile.

De asemenea mai ai si cursele de masini... cursele cu masina aia smechera a lui Jazzy *nu am voie sa folosesc cuvantul*.

Cauta pe net Gta Sa tags, oysters si horseshoes si o sa vezi ce mai e de facut.
Succes!

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Joci Dota2?