| Lelik_Cosmin_1989 a întrebat:

Ce fac pe Facebook cand imi apare la mesaje 'În prezent, această persoană nu primeşte mesaje de la tine'?

3 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Te-a blocat la mesaje, adica nu ti-a dat block cu totul, altfel nu ai mai fi putut sa ii vezi profilul si nu iti mai aparea deloc, dar te-a pus la block la mesaje si nu ii mai poti trimite mesaje daca nu te scoate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu iti merge netul bine sau ca persoana in cauza ti-a dat block.

| SueZz a răspuns:

Salut,

Ai primit Block de la respectiva persoana sau ai avut probleme cu internetul. Succes.