| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand nu puteti sa dormiti?

6 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Cand nu pot dormi imi iau latusca mea si dorm cu ea si numar oile 1, 2, 3, 4, 5, 6 si dupa aia dupa ce ai numarat pan la 6 iti imbratisezi latusca, ursul sau ce ai...

| marsy a răspuns:

Pun vreun film pina incerc sa adorm... sau stau si eu si meditez. ma gindesc la viitor. la ziua de miine, visez cu ochii deschisi big grin

| KaKa_2508 a răspuns:

Ma uit la un film si ma ia somnul straight face

| emasweetgirl a răspuns:

Ma uit pe peretilaughing
sau daca nu, ma pun sa numar oiterolling on the floor
1 oita, 2 oite, etc;
chiar daca nu da rezultate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma gandesc la ceva frumos. Imi imaginez ceva ce niciodata nu se va intampla. Numar stelutele dupa tavan si ma gandesc la baiatul visurilor mele. Suna cam copilarec dar da roade happy
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu de obicei ma uit la televizor cand nu pot dormi, dar cand eram mai mica si am inceput sa dorm singura mi-era frica sa stau singura in camera asa ca am inceput sa numar oile sau sa ma gandesc la ceva frumos.