| LittleDreamer a întrebat:

Voi ce faceti vara sa nu va plictisiti? happy
Dati-mi si mie ceva idei...

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu pana acum nu m-am plictisit deloc,si nici n-o s-o fac(sper sa imi iasalaughing).
Cand e prea cald afara si nu pot iesi:desenez,cant(fac coveruri pe melodiile care imi plac),fac coregrafii la dans,citesc,ma uit la serialele mele preferate pe net sau la tv,raspund la intrebarile de pe TPU sau pur si simplu dorm.happy
Cand ies,ma duc cu prietena mea cea mai buna la mall,la shopping,prin parc,la o terasa,la strand,la o cofetarie,la o plimbare prin oras,sau pur si simplu o chem la mine sa ne uitam la filme,sa barfim sau sa facem farse la tel.laughing
Cand sunt la bunica mea la curte,fac plaja pe iarba,desenez,ma intalnesc cu prietenii de acolo,ma relaxez in leagan,fac sport.
In restul verii o sa merg cu familia la mare in Grecia sau Croatia,o sa merg si pe la tara la casuta de vacantahee hee, o sa petrec o saptamana de distractie cu verisorul meu si inca o prietena, am fost la munte 3 zile, la matusa mea la Cluj...o sa fie o vara frumoasa!happy
Dar tu, ce o sa faci in vacanta?

| Marius4fun a răspuns:

Petreci si tu timpul cu prieteni sau rude apropiate

| Marius4fun a răspuns:

Petreci si tu timpul cu prietenii sau rudele apropiate