| corina977 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? in afara de stat pe calculator

5 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Ies cu prietenii, ne fataim dintr-un loc in altul, apoi ma intalnesc cu altii, ajung in alte locuri si tot asa.Nu apuc sa ma plictisesc.

| midnight a răspuns:

Ma dau cu capu de pereti! si suna BETON!

| Alexander_1900 a răspuns:

Niciodata nu ma plictisesc, nu am timpul necesar sa fac ce-mi doresc zi de zi.

| Th3Public3N3MY a răspuns:

Te iei de c*r si sari pana dai cu capu-n tavan! (sa fii in pat)

| romava20 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic.big grin incearca si u sa iesi pe afara sa te relaxezi. daca esti baiat joaca un fotbal.