| StilSanatos a întrebat:

Ce faceti in seara asta?

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ma odihnesc, pentru ca aseara am venit acasa, de la o petrecere, la
ora 02. 00...

| User a răspuns:

Dormim ca porcii.

| JeSa a răspuns:

Am discutattonguelaughing, si acum ma pun sa dorm rolling on the floorbatting eyelashes

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi acum stau pe mess pe TPU si ma uit la niste filme apoi dupa ce ies pe la 23 ma uit la alt film foarte fain:X.altceva mai interesant nu am cebig grintu?

| StilSanatos explică:

Si eu vb cu prietenul p messs, pe TPU, la tv, etc,

| MihAelA_1847 a răspuns:

Pai m-am intalnit cu prieteni, iar acum ma uit la televizor si stau pe TPU.

| Alexxa10 a răspuns:

Ma uit la tv ca sunt certata cu parintiihee hee deci nu am unde sa ies

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la tv si mai stau de vorba cu prietenii pe mess...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum discut si mai intru pe site sa vad intrebarile tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O racheta