| AndyLavy a întrebat:

Voi ce faceti in aceasta seara?

11 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Fiind duminică, vreau să mă bucur de ultima zi de weekend; urmează încă o săptămână foarte nașpa!
Astăzi mă voi gândi nonstop că mâine merg la liceu, din nou, și nu mă voi putea relaxa în totalitate! Deci nu voi face nimic special!

| AndyLavy explică (pentru positivity):

Succes in noua saptamana de scoala!

| Felys a răspuns:

Incerc sa dau raspunsuri utile pe TPU

| Sociopat a răspuns:

O sa joc doua meciuri de Dota apoi o sa incerc sa dau raspunsuri utile pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baie.

| Madayna a răspuns:

Lenevesc la tv big grin

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Dau niște răspunsuri pe TPU... mă uit la un serial și mă culc.

| AndyLavy explică (pentru HellGirl666):

Ce serial?

| HellGirl666 a răspuns (pentru AndyLavy):

The Originals. happy Dar tu ce faci în această seară?

| AndyLavy explică (pentru HellGirl666):

Deocamdata ma joc solitaire si ascult muzica. mai tarziu probabil am sa ma uit si eu la un serial sau un film, inca nu m-am hotarat si incerc sa nu stau pana tarziu...ca maine se presupune ca ar trebui sa ma trezesc de dimineata.

| SVlad a răspuns:

Dormim laughing