| copiludepresiv97 a întrebat:

Ce facetiii? Cine se plictiseste in mod amuzant ii dau fundarolling on the floor ca eu nu am ce facebig grin

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu ma gandesc de ce fete asteapta mura in gura ca sa le cuceresti, parca ele nu au gura sa mai zica ceva doar sa raspunda atat. Asa ceva nu se poate.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca am fi cu totii indiferenti ce ar face, s-ar pune pe treaba si ne-ar cuceri ele pe noi.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Stau pe spate şi tastez cu degetele de la picioare, iar cu mâinile jonglez cu 3 mouse-uri, tu ce faci?