| r2d2 a întrebat:

Ce faci cand presupui ca ti s-a stricat o tasta/doua de la laptop?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il duci la reparat.

| 5SOS a răspuns:

Te duci la reparari laptopuri si ii spui sa ti le repare.Nu este mare lucru.Dar daca nu poti atunci poti sa scoti tastele si sa le bagi din nou eu asa am facut dar depinde de ce fel de laptop ai ca au atasarea tastei diferita.

| spy2o a răspuns:

Il arunci pe geam, e bine daca stai la bloclaughing

| DidY_8183 a răspuns:

Buna! In primul rand.daca apesi p tasta si aceasta nu merge inseamna ca s-a stricat.
Tastele se pot scoate fiecare individual...dar cu mare atentie deoarece are niste chestii care se pot rupe si apoi nu va mai face contacthappy... Tastele se pot schimba fiecare in parte doar daca mergi la un centru de dezmembrari Pc si neaparat trebuie sa se potriveasca. daca nu se potrivesc nu fortahappy>!
Succes:*![sper sa te ajute raspunsul meu]happy