| Ioana1999 a întrebat:

Ce farsa i-as putea face prietenii mele pe mess?

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Uite una clasica: spune-i sa dea click pe link-ul asta: www.killerjo.net

Daca dai tu click acum sa iti pui sunetul pe mut!
Bafta!

4 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Poti sa faci mai multor oameni urmatoarea farsa dar nu va merge la toti, le spui :

Tu : -Ai belit **** frate...
El / ea : -Cum asa?
Tu : -Ai belit-o rau de tot sa vezi ce o sa fie
El / ea : -dar ce-am facut?
Tu : -O sa vezi, dar tot ce iti zic e ca ai belit **** rau de tot

Si tot asa pana cand intreaba DE CE.

El / ea : de ce?
Tu : Ca sa-i vezi capul

laughing

mie mi-a facut faza asta un prieten m-a tinut in tensiune jumatate de ora ca sa imi zica "ca sa-i vezi capul". Intrebasem orice infara de " De ce ".C

Cum ti-am zis nu o sa mearga la toata lumea ca multi spun de ce repede laughing

| ExTaZy a răspuns:

Sa-i zici ca a intrat altcineva la tine pe mess si incepi s-o sperii!laughing

| Claudia a răspuns:

Daca ii sti parola, intra pe idul ei si pune-i un avatar penibil si da un mass la fel de penibil laughing

| Xanthrel a răspuns:

Daca vrei sai faci o farsa ii trimiti un virus fals care ii inchide pc. asta e singura farsa pe care o stiu. daca vrei da add la id: dragonulc