| Anamaria2002 a întrebat:

Cum sa ii fac o farsa prietenii mele de 1 April?

8 răspunsuri:
| AndaDaniela a răspuns:

Pai,spune-i:
-Nu mai suntem prietene!
-Ceeeeeeeee? o sa spuna ea...
Si apoi spune-i:
-A fost o FARSA!
Si ea o sa reactioneze in felul ei!happy

| EuElyEla99 a răspuns:

Bunahappy si eu, ii pregatesc o farsa prietenei mele din februarielaughing...ii poti spune ca pleci duminica din tara si luni, sa ii zici ca a fost o farsalaughing sau, ii dai o foaie pe care sa scrie "Vreau sa-ti zic ceva...citeste pe verso" si acelasi lucru sa scrie pe ambele parti ale foii

| elik a răspuns:

Fi-i ceva amuzant, spargei un balon plin se sclipici sau de apa in cap, poate se va supara putin la inceput dar dupa veti rade mult timp impreuna!
bafta laughing

| alexciuc a răspuns:

Pai sa zicem ca ea vb cu cineva si e cu spatele la tine. puneti o masca si o atingi ea se intoarce tu faci bauuuuu! si ea se sperie...

| EUnuTUsauRESTUL a răspuns:

Scrie pe o foaie trage-ma de par si lipeste-o pe spatele ei.

| AdyTM a răspuns:

Lipeste-i prieteni tale pe spate o banda anti-furt. In momentul in care va incerca sa iasa din magazin o sa declanseze alarma.

| ALICEPAULA25 a răspuns:

Da-i un telefon cu numar ascuns si spune-i ca a luat foc scoala poate ea o sa sebucure iar tu o sa-i spui ca afost o farsa.

| Raluka2002 a răspuns:

Sun-o si spune-i ca esti le spital si ai piciorul rupt, asa cred eu.