| viorel96 a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor...adica cei de cartier, rapperi, hip-hoperi...intelegeti voi la ce ma refer.

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Depinde de fata de personalitate, de varsta mie cel putin imi plac cei cu capul pe umeri! D-ar nu cei de cartier ma refer jmecherasii astia adica pana la urma tot acolo se ajunge ca nu au capul pe umeri laughingnumai figuri in cap!tongue Depinde si de varsta sa stii ca fetele astea de la 14. 16 18 19 ani poate si mai sus se aruna dupa smeherasi asta pentru fatada s-au poate pentru ca le place lorlaughinganumite chestii fara sens! In genral o fata sincera care e la locul iei vrea ceva serios cauta baiatul,, cum am zis mai sus, cu capul pe umeri sa stie ce vrea sa fiee respectos, serios!

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu bani.Sau tu nu stii:No money, no girlfriend, no sex?laughing
E un adevar general valabil

| Psihiatra a răspuns:

Depinde in totalitate de fata.De exemplu, mie`mi plac rokerii tongue Fi u insutzi si o sa-ti gasesticu siguranta o fata care sa asculte aceeashi muzica ca si tine, si cu siguranta o sa-i placa baietii de acel gen(rapperi, hip-hopperi etc.) mult noroc cu fetele happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna. Mia imi place baietii rapperi desi eu sunt manelista.Imi plac cum se imbraca.Important e sa nu-i lipseasca bunul simt happy

| ionica56 a răspuns:

Baiatul perfect pentru. mine estebig grine gasca, romantic, sensibil dar in acelais timp dur, inteligent dar nici chiar tocilar, frumoslove struck IAr la stil imi plac cele norMALElove struck

| AdelinaC a răspuns:

Nici unul din cei enumerati de tine

| pretzel a răspuns:

Parere de fata. Mie imi plac baietii care sunt un pic mai smecherasi adica ma refer ca se imbraca ca ei (doar la asta ma refer) dar nu sa fumeze si sa stea cu toate parasutele pe la colturile blocurilor dar nici sa fie fff siroposi. Imi plac baieti ceva intre aste doua dar mai mult inclinata balanta spre baietii romantici. Dar acum depinde si de la fata la fata. Eu am o parere diferita de cae a lui @doar.pentru.voi de ex...nu am nimic cu ea (e alegerea ei) dar iti arat ca toate fetele is diferite.nu poti sti >big grin

| shadybaby a răspuns:

Consider ca baiatul sa fie baiat, nu vitrina cu luminite roz si parfum scump. Mie imi plac rapperii (adevarati) nu cei care se cred si umbla in cluburi dance si house sau chiar manele :-&. Sa fie imbracat larg, cu atitudine de rapper, nu de evantai.Glumet, serios, prietenos si intelegator.
(Eu sunt o rapperitza)

| xoBridgetXO a răspuns:

Mie imi plac hip-hoperii xD dar nu din aia smecheri de se cred buricul pamantului [mai normali la cap]

| raluca0306 a răspuns:

Un baiat cu bun simt, cu simtul umorului, sa stie sa se imbrace siii sentimental:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde,. sunt fete care, adora "baietii de cartier", le plac "smecherii", dar sunt fete care prefera baietii romantici, care in in loc sa o scoata in club, compune o piesa pe care eu canta la chitara, pe plaja, sunt si fete care se dau in vant dupa manelari, dar stilurile diferite se pot combina, nu este lege big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multi care le place doar un stil mie de exemplu imi place rapul... iar cand il vad pe unu de e rocker sau rapper si asculta manele nu ma pot impaca cu el...deoarece fiecare are cate un caracter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App...pai eu ask numai "la familia" parazitzii bug mafia
deci iti dai seama ce baieti imi plac

| anonimuslove a răspuns:

Baiatul visurilor mele nu e intr.un fel anume.Trebuie sa aiba acel ceva care sa ma faca sa ma indragostesc de el.De cand il vad prima oara sa stiu ca el e alesul. Sa aiba ceva in privire care nu poate fi descris.

| lilea a răspuns:

Eu cred ca la fete le plac baetii ma modesti care au gustul la o haina frumoasa si bine asezaat pe el, sa fie frumos si stilat.Altceva la un baiat nu-i trebuie.