| cretudaniel99 a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor? imi place o fata din clasa dar ea a zis ca nu-i place de nimeni dar eu o iubesc enorm ce sa fac

Răspuns Câştigător
| ioana_8288 a răspuns:

Pai fetele sunt diferite in felul lor si fiecare are gusturile lui.Aratai ca tu nu esti ca cei din clasa, arata-i ca chair daca esti in clasa cu ea, tu nu esti ca ceilalti colegi ai tai.Petrece cat poti de mult timp cu ea, ajut-o cand are nevoie de tine.Aratai ca esti mereu alaturi de ea si nu esti ca ceilalti. Dupa ce se creaza o intimitate intre voi spune-i ce simti pentru ea si dupa incearca sa-i demonstrezi asta cat mai placut posibil.

3 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

1. Mie imi plac baietii draguti, dar mai ales sa fie amuzanti, veseli, atenti cu mine, sinceri.Incearca sa o impresionezi, vorbeste mai des cu ea, mai multe priviri, zambeste-i cand treci pe langa ea, spune-i buna cam de cate ori ai ocazia.Nu exagera insa, nu fii bagacios si nici nu sta tot timpul dupa ea. Fa-ti curaj si invit-o la o ciocolata calda, ca tot a venit frigulhappy, nu o invita pe ton "smecheretste", pur si simplu intreab-o frumos, ca intre prieteni daca vrea sa bea o ciocolata calda sau ceva de genul.Nu te descuraja pentru chestia cu "nu-i place de nimeni"-nu poate sa-i placa de oricine, poate ca nu e interesata sa caute, asta nu inseamna ca nu vrea sa fie cautatahappy

| Genuitoarea a răspuns:

Fa'o pe smecherasul. date la ea.big grin dar ai grija. trebuie sa fi si sentimental cateodatalaughing. sper ca te-am ajutat.pentru orice fata asta e cheia cuceriri. funda?

| Puf a răspuns:

Sa o cuceresti!