| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de joc este metin...toata lumea vorbeste despre el
thinking

2 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Sfat: Nu te apuca caci creeaza dependenta! Eu am jucat, dar, m-am lasat, ce-i drept cam greu!happy

| Ellaxx a răspuns:

E un Joc foarte frumos daca stii sa-l joci cu cap. daca stii sa respecti vei fii respectat. sunt persoane si de varsta a 2 care joaca Metin. Un fel de a-ti pierde timpu liber! Incearca Sa joci Pe serveru asta http://ngegaming.com / www.ngegaming.com ( ai intrebat de metin eu ti-am raspuns, Fundita?:X )