| alex_4322 a întrebat:

Ce fel de muzica se asculta in Club Control din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| retrogrobian a răspuns:

poti vedea exact ce muzica se asculta vizualizand profilul muzical al clubului aici : http://www.last.fm/user/controlclub

2 răspunsuri:
| AlinaBulina a răspuns:

Pai depinde ce seara nimeresti. Indie, punk, alternative... Din astea. tongue

| oana_1838 a răspuns:

Depinde, se asculta foarte mult indie din cate am vazut, care mie incepe sa imi placa din ce in ce mai mult, cateodata chestii electronice, minimal cateodata, rock alternativ, mai putin drum&base. Cam astea. E dragut clubul, se merita macar sa-l vezi.