| Giii a întrebat:

Ce fel de tigari >preferati?:

Răspuns Câştigător
| Change a răspuns:

Orice ar zice anturajul nu te apuca de fumat.Osa dai bani in vant pe ele,o sa mirosi urat, o sa-ti distrugi dintii si plamanii si nu au nici un gust sau miros bun(cu ce crezi ca te va ajuta?).
Lasa anturajul, nu lasa oamenii sa te schimbe caci daca incerci sa le faci tuturor pe plac nu o sa mai fi tu insati ci o copie de-a lor.

4 răspunsuri:
| Change a răspuns:

Wow giii nu te lasi deloc.Ai pus destule intrebari despre fumat asa ca iti raspund si eu la una din ele.
Nu,nu fumez si motivele pentru care tinerii din ziua de azi se apuca de fumat sunt aceleasi motive pentur care s-au apucat de fumat si parintii lor(stiu ca nu toti parintii fumatorilor fumeaza dar totusi.).Vor sa para mai interesanti, mai duri, mai nu stiu cum cred ei ca sunt si este total gresit.
Fumatul dauneaza grav sanatatii!(nu scrie asta pe fiecare pachet de tigari?)
Daca si tu esti o fumatoare/fumator oprestre-te pana nu este prea tarziu(sti tu dependenta si mai este si mirosul oribil si pericolul de imbolnavire.grava)

| Cecex3 a răspuns:

De ce toate intrebariile tale contin "fumezi" sau "tigari"?! Cum a spus si @change.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill negru

| Giii explică:

Cece: pentru ca sunt curioasa si anturajul ma streseaza iar eu nu sunt sigura ca vreau sa fac asta. te deranjeaza?