| miauu a întrebat:

Ce tigari preferati?
care sunt mai bune?hee hee

8 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Cele care nu se aprind.Am fumat si m-am lasat si ma simt minunat:d.Baieti:kent,fete:vogue sau davidoff.Bafta si ambitie sa te lasi.

| miauu explică:

Am niste probeleme si din cauzaa stresului m-am apucatsad
de lasat ma pot lasa oricandwinking
ma calmez cu ele...:d

| Xonia a răspuns:

Kent-fumeaza tata

| Mary496 a răspuns:

Fumezi? Whatever.Colegii mei fumeaza Winchester si Kent.Si ceva de genu Davidoff(nu stiu sigur). Pentru fete e Vogue, care cica sunt super.Nu am incercat si inca nici nu as vrea.

| vlad_2439 a răspuns:

Lucky strike ca alea sunt mai ieftine xD

| aLyN_4462 a răspuns:

Kent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca kent hd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune sunt davidoff classic sau aromat.numai ca daca te apuci de fumat nu incepe cu ele pentru ca sunt foarte tari. incepe cu vougelaughing. si marlboro rosu e bun, dar si ala e tarelaughing. poti incepe cu vouge lilasbig grin [0. 4 nicotinabig grin].

tigari pe care NU ti le recomandlaughing:
lucky strike.
camel. [oricare]
vouge roz. [beah!]
kent 8.

eu preferam davidoff dar... ala classic si ala arome [gros] au fost scoase de pe piata.