| Fluture a întrebat:

Ce film bun de dragoste imi recomandati? Inafara de The notebook, A walk to remember si Titanic.

10 răspunsuri:
| NeverSayNever a răspuns:

P.s te iubesc, Pride and prejudice, Love likes coincidences si un camion de servetele, dar e superb.

| IloveME a răspuns:

Posdata te quiero si diario de noa!
Incearca sa nu plangi, prea multa dragoste happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt de acord cu Bluebutterfly80,"If Onlz", merită văzut.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

''if only''...pregateste si o batista! vizionare placuta happy

| mariukka a răspuns:

Moi pervii ras, casa de linga lac, dear john, 3 metri asupra cerului

| MrEvil89 a răspuns:

Remember me.

| AnabellaXD a răspuns:

John Q

| beebyy a răspuns:

The Vowwinking

| Deeix a răspuns:

"The First Time" este o comedie romantică care se axează pe primul weekend de dragoste dintre doi adolescenţi de liceu.