| onuticuta200312 a întrebat:

Stiti vreun film de dragoste la care sigur sigur plang(sunt fata)? Ca de exemplu am plans la: "A walk to remember", "Titanic", "If i stay", "The notebook" etc

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

"More than blue". Au dat faliment la capitolul servetele cei de la magazinul de langa mine pentru ca am plans ca o fetita in acea zi.

| 拉维尼亚 a răspuns:

The millionaire's first love.
Eu an plans jumătate de film la el.

| Justme111 a răspuns:

3MSC primul. Eu am plans

| asdfq a răspuns:

Stuck in love

| Nataliaa25 a răspuns:

The fault in our stars, Keith, Cruel intentions, The last song, Stuck in love. Eu am plans la toate cele pe care le-am enumerat laughing